Co oferujemy

Bright Child – kreatywne przedszkole z językiem angielskim, Kraków

Rekrutacja do przedszkoli spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi – zmartwieniem są zawsze wolne miejsca w przedszkolach. Kraków nie jest tu wyjątkiem. My możemy zaoferować miejsca w 2 placówkach, stanowiących najbardziej kreatywne przedszkola w Krakowie, które plasują się w ścisłej czołówce w kraju. Dbamy o najwyższej jakości opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat, w każdy dzień roboczy, od godz. 7.30 do 18.00.

Wyjątkowe formy edukacji

W ostatnich latach powstawały różne nowe przedszkola w Krakowie. Nasze codzienne działania stanowią najwyższy światowy poziom, gdyż czerpiemy z najwyższego, światowego poziomu - doświadczeń brytyjskiej pedagogiki przedszkolnej. W oparciu o angielskie idee edukacji realizujemy nowatorskie programy nauczania i planowania zajęć dla dzieci. Zapewniamy:

  • dwujęzyczną edukację,
  • zajęcia przy użyciu tablicy interaktywnej,
  • dużo zajęć ruchowych,
  • bogaty pakiet zajęć dodatkowych,
  • bibliotekę anglojęzyczną,
  • dzienniczek ucznia online.

Dobra zabawa gwarantowana

Pierwsze 5 lat życia każdego człowieka jest dla niego kluczowe. Dla prawidłowego rozwoju dziecka niezbędna jest też zabawa. U nas również naukę prowadzimy poprzez zabawę w doskonale zorganizowanym i zaplanowanym środowisku. Dostarczamy dzieciom wysokiej jakości zabawki edukacyjne. Dajemy również możliwość realizacji indywidualnych pomysłów naszych przedszkolaków oraz aktywnie stymulujemy do wymyślania nowych koncepcji.

Bezpiecznie i zdrowo

To co wyróżnia nasze prywatne przedszkola w Krakowie to fakt , że każde dziecko ma u nas zapewnioną troskliwą opiekę i indywidualne podejście do jego potrzeb, jak również wsparcie Opiekuna Kluczowego (Key Person). Gwarantujemy 100 % bezpieczeństwa, m.in. dzięki posiadaniu internetowego monitoringu, zabezpieczonego hasłem. Miła, przyjazna atmosfera i nowoczesny wystrój z pewnością zachęcą do naszego przedszkola. Kraków i okolice dzieci poznają w trakcie wycieczek. Pamiętamy o urodzinach naszych podopiecznych oraz zapewniamy spotkania z ciekawymi ludźmi. Wyjątkowym aspektem naszych placówek jest ścisła współpraca z rodzicami, a wręcz wspieranie w procesie wychowania, m.in. poprzez organizację warsztatów dla rodziców. U nas znajdzie się coś dla duszy i ciała, a więc zdrowe jedzenie, nad którym czuwa oraz wsparcie psychologa i logopedy.

Już nie musisz nerwowo wyszukiwać hasła „przedszkola kraków wolne miejsca”. Przyjdź, zobacz i zarezerwuj miejsce dla Twojego dziecka już dziś!

    Copyright © 2012-2015 Przedszkole Bright Child
    Wykonanie: pxdesign.pl