Dlaczego warto

Czym przekona Cię Bright Child - przedszkole z zajęciami z języka angielskiego, Kraków?

Pozwól sobie na chwilę relaksu. Uruchom wyobraźnię, widzisz już obraz przedszkola idealnego dla Twojego dziecka? Porównajmy go z naszym, realnym – opowiem jak wygląda nasze przedszkole językowe (Przemysłowa, Kraków to siedziba 2 oddziałów).

Po pierwsze atmosfera, jakość, bezpieczeństwo i angielski

Nasza przyjazna, wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra świetnie zajmie się Twoim dzieckiem i zapewni mu najlepszą edukację. Zajęcia prowadzone są zawsze w małych grupach. Dziecko czuje się jak w domu, dzięki doskonałej, niemal indywidualnej opiece.
W świat obcego języka w naturalny sposób wprowadzi Twoje dziecko właśnie nasze przedszkole z językiem angielskim. Kraków to nowoczesne miasto, promujące zdrowy styl życia – dokładnie jak nasze przedszkole językowe. Kraków ma swój monitoring, my również. Rodzice, po zalogowaniu na własne hasło, mają stuprocentową pewność bezpieczeństwa swoich pociech. Dodatkowo możesz sprawdzić raporty rozwoju dziecka, obejrzeć fotografie czy skontaktować się z personelem online w trakcie całego dnia pracy.

Moc atrakcji przyjaznych dzieciom

Pyszne i zdrowe posiłki, dostosowane do wymogów żywieniowych Twojego dziecka, zapewniają oba nasze przedszkola polsko-angielskie (Kraków Zabłocie i Stare Podgórze). Co ważne, za wyżywienie zapłacisz tylko w dni, w które Twoje dziecko odwiedza nasze przedszkole językowe. Gwarantujemy również ciekawe i stymulujące zajęcia obowiązkowe, z zastosowaniem nowoczesnych metod, dostosowanych do stopnia rozwoju Twojej pociechy, a także zgodne z Podstawą Programową Ministerstwa Edukacji. Oferta zajęć dodatkowych jest przebogata.

Oba nasze przedszkola językowe zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki dla Twojego dziecka. Dysponują też dużym placem zabaw. Grupowo zwiedzamy muzea i korzystamy z licznych ofert kin i teatrów.

Bright Child = 2 przedszkola językowe, Kraków

Zapraszamy do skorzystania z bogatych zasobów, jakie oferują nasze językowe przedszkola. Tu marzenia, wyobrażenia o idealnym przedszkolu dla Twojego dziecka się spełniają!

Copyright © 2012-2015 Przedszkole Bright Child
Wykonanie: pxdesign.pl