Kim jesteśmy

Bright Child to prywatne przedszkole z językiem angielskim. Czerpiemy z doświadczeń brytyjskiej pedagogiki przedszkolnej, która stoi na najwyższym światowym poziomie. Dążymy do ciągłego podnoszenia poziomu edukacji w naszej placówce, chcemy pozytywnie inspirować innych. Pasja i nieustanne analizy, jaki sposób prowadzenia edukacji i typ placówki może najlepiej wpłynąć na rozwój własnego dziecka, były bezpośrednią motywacją by stworzyć prywatne przedszkole językowe.

Czego Jaś się nie nauczy…

Prywatne przedszkole Kraków ma niejedno i wybór jest szeroki. Jednak niezmiernie istotne jest, aby to było przyjazne, rozwojowe i kreatywne przedszkole. Kraków stał się naszą lokalizacją ze względu na miejsce zamieszkania i potrzebę stworzenia miejsca ciepłego, a zarazem wspierającego rozwój naszych dzieci. Każdy z nas chce zapewnić dziecku dobry start w dorosłe życie. Pamiętajmy, że pierwsze pięć lat życia to najważniejszy okres rozwoju człowieka. Również nauka języka angielskiego w przedszkolu stanowi dla nas ważny punkt przygotowania przedszkolaka do otwartej, swobodnej komunikacji.

Rozwój dzięki zadowolonym rodzicom

Udało nam się stworzyć naprawdę wyjątkowe przedszkole prywatne. Kraków odwdzięcza nam się poprzez rosnące grono zadowolonych dzieci i rodziców. Aby sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu, poza Garden Residence na Zabłociu, otworzyliśmy nowy oddział na Osiedlu Fi (Stare Podgórze), a w nim English Immersion Class.

Czy to publiczne czy też przedszkole prywatne, Kraków czy Białystok, podstawy programowe MEN muszą w identyczny sposób być realizowane, co również gwarantuje wpis do rejestru przedszkoli niepublicznych, który posiadamy. Naszym atutem jest edukacja dwujęzyczna połączona z zabawą, która jest nieodzownym elementem rozwoju każdego przedszkolaka.

Bright Child to kreatywne, wspierające rozwój prywatne przedszkole (Kraków). Zapraszamy - już dziś zarezerwuj miejsce dla Twojego dziecka!

Copyright © 2012-2015 Przedszkole Bright Child
Wykonanie: pxdesign.pl